Ogólny Opis

Go down

Ogólny Opis

Post by Admin on Sat Oct 24, 2015 7:24 pm

Kolejny system to Nephilim! Dawno temu, za czasów tworzenia świata, za czasów kiedy jeszcze Atlantyda istniała, były sobie istoty pół-anielskie- Nifilimy! Nie będę przedłużał tego tłumaczenia, chodzi o to, że upadły i teraz wcielają się w kolejnych życiach w kolejne ludzkie wcielenia i chodzi o to, że ich głównym celem jest osiągnięcie Agarthy! (czyli oświecenia)
W nowym wcieleniu i tak się wszystko pamięta, ale dla Was, że nie znacie systemu, to pierwsza sesja może być taka, że macie amnezje Emotikon wink
Jest tu coś takiego jak Ka, czyli natura energii, jest podstawowych 5 rodzajów: woda, ogień, powietrze, ziemia, księżyc. Są też dodatkowe: czarny księżyc, słońce, czarne słońce. Zależnie kto się będzie w co rozwijał to się stanie danym rodzajem Nefilima, ja zaraz opiszę jakie są, ale! Wraz z rozwojem i wzrostem mocy, zmienia się też ciało takiego gostka. Można się zmieniać w 5 kategoriach (głowa, skóra, ręce, zapach, głos), każda zmiana się liczy w takiej skali: od 0 (normalny człowiek) do 20 (pełna transormacja danej częsci w Nepifilima) i ogólnie się robi trudniej, bo mimo, że zwykli ludzie nie widzą Ka, to... trudniej jest się ukryć, jak ktoś obrasta piórami, albo rosną mu skrzydła, albo rogi itp XDDD (ps. wszystko będzie się działo w czasach współczesnych)
Wgl każdy nefilim umie czarować i są trzy sposoby na czarowanie: czarostwo (to takie najbardziej bezpośrednie manipulowanie żywiołami), przywoływanie (hiehie, o tym więcej jak będzie zainteresowanie) i alchemia.
A wgl wszystkie ważne wydarzenia historyczne nie zawsze mówią prawdę. Np. Darwin kiedyś przez przypadek odkrył dziennik nefilima i dowiedział się prawdy o ich pochodzeniu i dostał oświecenia. Przeraził się, że nepilimy mu zagrożą, ale zaczął z nimi współpracować i wydał książkę o niby teorii ewolucji pod kierownictwem loży nefilimów, ogólnie dużo intryg itp.

Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2015-10-24

View user profile http://nephiliminfo.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum